MA Piezīmes

MA piezīmes – Māšu Audzētāja piezīmes vai arī Millera Ainara piezīmes (pareizi ir abi).
Pašlaik, vismaz sezonas laikā, kad darbs dzen vismaz vēl trīs darbus, PIEZĪMES pārcēlušās uz FACEBOOK forumu “Latviešu Dravnieks”.


Ne tikai par bišu māšu audzēšanu un selekciju, bet arī cita informācija, iespaidi, kādas “odziņas” no tikko izlasītā, redzētā, dzirdētā vai saprastā.
Informācija par biškopību ir katru dienu- lasu žurnālus, grāmatas, internetu, runājos ar Latvijas un ārvalstu kolēģiem, galu galā, strādāju arī ar bitēm vai biškopības inventāru, un dažreiz gan ir gribēšana, gan varēšana (precīzāk būtu teikt- laiks) kaut ko pateikt- iepīkstēties, iebļauties, pasmieties, pakurnēt, palielīties vai nopūsties :).

Kad gribēšana un varēšana sakritīs, tad dzims ieraksti.
Dažreiz pāris vārdos, dažreiz pāris teikumos, dažreiz, sevišķi ārpus sezonas (ceru ka) garāk.

Varbūt dienā būs 3 ieraksti, varbūt 3 gados nebūs neviena ieraksta – viss būs atkarīgs no laika, garastāvokļa, aktualitātes un vēl kādiem 10 nezināmiem apstākļiem. Svarīga būs arī atgriezeniskā saikne ar lasītāju – kāds būs novērtējums pie ieraksta un kādas būs diskusijas par ierakstu forumā (Facebook forumā “Latviešu Dravnieks”)
Ja vēlies saņemt uzreiz ziņu, kad tapis jauns ieraksts- reģistrējies jaunumu saņemšanā e-pastā (labajā pusē, apakšā, ievadot savu e-pasta adresi).

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s